Iesākums

Jau ilgu laiku plānā bija šādas blogu vietnes izveide, bet mūžīgā aizņemtības atruna nekādīgi neļāva pieķerties šim projektam. Tā kā pēdējā laikā saskaros ar to, ka cilvēki vienkārši masveidā nodarbojas ar pilnīgākajām huiņām un konkrēti uzprasās, lai viņus publiski nodirstu, tad nu šis te projekts vairs nedrīkstēja kavēties ne brīdi.

Fck it... Iespējams visilgāk novilktā nerealizētā ideja.

Vīzija

Protams šīs vietnes mērķis nav līdzināties kādam citam izklaides portālam vai blogošanas vietnei. Ideja ir apvienot dažādu stilu un rakstu kategoriju pārstāvjus, lai katrs lapas apmeklētājs un potenciālais lasītājs spētu atrast savam intelekta, humora un sapratnes līmenim atbilstošus rakstus. Augstāk lasītais sauklis - "jebkurš šeit var kļūt par blogeri" ir pārāk skaļi teikts un 100% gan negarantēs iespēju piespamot šo portālu ar saviem domu graudiem vai atziņām, bet, ja spēsi pārliecināt, ka spēj uzrakstīt + - sakarīgu rakstu, liec komatu vismaz pirms "ka", "lai", "ja", tad Tev ir lielas iespējas pievienoties šīs te domnīcas autoru kolektīvam.

Ja vēlies pievienoties, atsūti nelielu aprakstu par sevi, sev interesējošām tēmām un kādu melnrakstu uz info@blog-pool.lv