% Beidzot tas viss ir sācies. Ilgi plānotais blogs ir dzimis.

Pirmais "gudrais" raksts

Beidzot tas viss ir sācies. Ilgi plānotais blogs ir dzimis.

Jau no pirmās dienas, kad tikai dzima doma par šādas blogu vietnes izveidi, galvu pārņēma domas par to ko rakstīšu, vai pietiks idejas materiāliem un cik regulāri spēšu papildināt lapas saturu ar kādu rakstiņu... No worries! Pilnmēnesi vēl neviens nav atcēlis un sausais likums arī Latvijā, cik zinu, vēl nav pieņemts. Ja par pilnmēnesi viss ir saprotams - sabiedrībā vairāk aktivizējas dīvaiņi un visi citi mošķi, par kuriem vienmēr atradīsies ko interesantu uzrakstīt, tad alkohola sakaru ar rakstiem jūs laika gaitā paši sapratīsiet :D

Vispār jau daudz netrūka, ka ievadraksts būtu izpalicis, jo šodien galvaspilsētā TĀDS notikums... Es jau sievai ieteicu, ka Rīgas domes atlaišanu tak nevar neatzīmēt, bet tā kā šajās brīvdienās jau ir izklaižu plāni, tad manu ideju aplauza saknē. Varbūt arī labi, ka tā, jo ļoti iespējams, ka šāds te iepazīšanās raksts šoreiz būtu piemērotāks par slavas dziesmām mistiskajam debesu spēkam ar kura labvēlību "bezceRīgas" vadība šodien zaudējusi savus siltos krēslus, bet nu vienalga nagi gan dikti niezēja uzrakstīt ko sulīgu. Vienu zinu noteikti - par tiem klauniem vēl parunāt sanāks noteikti, bet pirmais posts ir un paliek iepazīšanās posts. Piedod Bar0N, ja lasi, bet tomēr atlikšu ieplānotos nodiršanas rakstus uz priekšdienām. 

 

Kas saistās ar mani - esmu šīs vietnes veidotājs (es tiešām viens pats kodēju visu šito bardaku) un būšu  viens no autoriem, protams, ja vēl kāds gribēs pievienoties šai aizraujošajai nodarbei - rakstīt. 

pieteikties var rakstot uz info@blog-pool.lv

Man šobrīd būtu ļoti grūti aprakstīt sevi un to, kāda veida rakstus plānoju veidot, bet vienu varu pateikt droši - es dievinu sarkasmu un alu, un kopā šī te kombinācija savienojumā ar mani var būt visnotaļ bīstama. 

 

Labi, pietiks te garlaikoties, lasot  informāciju, kura nevienam turpmāk dzīvē tāpat nafig nenoderēs...

Es svinīgi pasludinu blog-pool.lv vietni par atklātu!!!

Kačing!!!

 

P.S. Un tas, ka noteikumi vēl nav pievienoti, nenozīmē, ka tādu nav. Tā kā lai nenodarbotos ar bezpreģelu šeit!!!

Nevajag piepi*ties manai gramatikai. Tā ir kā visi apkārtējie cilvēki - neviens nav ideāls!

Komentāri 1

Kritizeetaaja_sieva

2020-02-13 19:40:45

Tik gudri, ka nav ko piebilst ??

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties/reģistrēties