% Valentīndiena - kā nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu.

Mīlestības diena ?!?

Valentīndiena - kā nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu.

Šodien no rīta jau cēlos ar domu vai būs laiks ko ierakstīt un vai vispār būs kāda pietiekoši interesanta tēma, lai varētu atļauties izniekot savu extra dārgo laiku. Tavu laimi!!!! Šodien tak ir valentīndiena - JACKPOT!

Nē nu nav jau tā, ka es būtu baigais v-dienas pretinieks, bet manā skatījumā tā ir tāda bēŗnu/jauniešu atzīmējamā diena, kad skolā tiek sūtītas un saņemtas mīlestības vēstules no pirmajām mīlestībām, skolas disenīte, bučošanās pa kaktiem utt. Cik es atceros, tad skolas laikā šai dienai bija savs šarms... Protams es zinu, ka ir daudzas pieaugušas sievietes, kurām šī te diena ir kalendārā ar sarkano atzīmēta un es arī nevienu šeit nenosodu, bet, ja salīdzinam ar pieaugušiem vīriešiem, tad es personīgi nepazīstu nevienu ,uzsveru NORMĀLU, džeku, kurš, tuvojoties 14. februārim, man ar entuziasmu stāstītu par saviem "svētku" plāniem vai cik ļoti viņam šī diena ir nozīmīga. Drīzāk ir tāds - ZB, stulbā v-diena, bļe ko lai uzdāvina savējai... Esmu pilnīgi pārliecināts, ka 90%  no vīriešu kārtas pārstāvjiem, kuri lasa šīs rindas, smīnot teiks - čista tā arī ir :D

Lai vai kā, ja arī sieviete saka,ka viņai šī diena ir vienaldzīga, tas nenozīmē, ka viņa negaida kaut vai ziedus un kādu mazu nieciņu kā uzmanības apliecinājumu. Protams vienmēr jau var noriskēt un šādā situācijā neko nedāvināt, tomēr man liekas ka tā iespējamība atrasties bolt taksometrā ar mantu koferi bagažniekā, dodoties uz vecāku māju, ir diezgan augsta. 

Esmu no cilvēkiem, kuriem šī te kaite "mmmmm.... ko lai uzdāvina.... eeeee...." ir īpaši izteikta, bet uz šī gada v-dienu zvaigznes bija tik ļoti sastājušās, ka ar vienu dāvanu izbraucu cauri gan kāzu gadadienai, gan arī  cerams šodienai. Paldies Gacho projektam "Mesa" par šo iespēju un ceru, ka tagad koncertus rīkosi katru gadu 14. februārī :D Ko es varu pateikt... Riktīgi izdevīgi ir kāzu gadadienā uzdāvināt biļetes uz koncertu, kurš notiksies valentīndienā. BINGO! Mācieties puikas kamēr fāters vēl dzīvs! 

Ja šito gudro gājienu redzētu manas bijušās pamatskolas skolotājas, kuras droši vien domāja, ka pēc 9 klases  beigšanas mana nākošā skola būs dzīves skola centrālcietumā...

Bet, ja tā nopietni, tad nav jau arī slikti šajā dienā atšķaidīt rutīnu ar ko atšķirīgu un interesentu, jo varam jau teikt, ka, lai izrādītu sievietei mīlestību, nevajag vienu konkrētu dienu un to var/vajag darīt ikdienā, bet realitātē jau 15. februārī šī te ģeniālā ideoloģija ir jau aizmirsusies. 

Tādēļ arī mēs ar sievu nedāvināsim viens otram nekādas materiālas dāvanas, bet gan baudīsim kultūru un veltīsim viens otram laiku, kopā izklaidējoties visa vakara garumā :) 

 

Nevajag piepi*ties manai gramatikai. Tā ir kā visi apkārtējie cilvēki - neviens nav ideāls!

Komentāri 2

Kritizeetaaja_sieva

2020-02-14 16:24:26

Puķes jau varēji uzdāvināt ???

Magnolija

2020-12-31 18:30:19

Tieši tā, es esmu arī par sajūtām, emocijām... Pagāšgad ar otro pusīti "sametāmies" kopīgajai dāvanai un aizlidojām un Prāgu pastaigāt pa ieliņām, bet šogad... mjā... nekāda dižā izklaide nebūs, varbūt domāju, ka kādu SPA atļaus, tad nu varēs varbūt kādu kuponu nočiept, piemēram, šeit: https://www.lieliskadavana.lv/davanas-valentindiena-sievietei Nav jau peļama arī vanna mājās ar vīnu un svecēm, bet tomēr pēc gadiem kopā gribētos arī kko svinīgāku par Titāniku un Torley :)

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties/reģistrēties