% Savicki! 70% dīvāna ekspertu spētu labāk vadīt RD hokejistus.

Rīgas Dinamo - komandu sporta veidu porņiks

Savicki! 70% dīvāna ekspertu spētu labāk vadīt RD hokejistus.

Trešā alus bundžiņa gandrīz jau cauri un izskatās, ka ir pienācis laiks arī man ierakstīties šajā domu izlādes portālā. Domāju, ka man arī nav jāraksta ievads par to,  kas šajā rakstā tiks apspriests...

Tā kā ir aizvadītas pēdējās mājas spēles šajā sezonā un izredzes uz play-off praktiski tika pakāstas jau sen, tad jau šobrīd atļaušos rezumēt savas domas par aizvadīto sezonu kā attiecībā pret spēlētājiem, tā arī pret treneru sastāvu un "dižo bļeģ speciālistu aunu baru"- kluba vadību.

Sezonas laikā tik daudz kas ir sakrājies, ka īsti nezinu ar ko sākt... Vispār jau laikam ar to, ka kādreiz Jāni Matuli (sporta žurnālistu) uzskatīju par pilnīgi neadekvātu žurnālistu/utopistu un sazin kā vēl nosaukt. Besija vienmēr viņa stulbā analīze un divkosība, un vispār tagad neanalizēju viņu... bet salīdzinoši nesenam viņa domu gājienam un rakstam gan piekritīšu - Rīgas Dinamo ir sasodīts čekistu klubs un no sacensību gara viedokļa skatoties, interesantāka viennozīmīgi ir Olybet hokeja virslīga Latvijā.

Ja godīgi, tad es apbrīnoju to fanātismu un nesapratīšu pilnīgi nevienu humanoīdu, kurš nākošsezon nopirks sezonas abonementu. Ok, es arī ilgi esmu sekojis RD līdzi, apmeklējis spēles, saucis sevi par fanu, bet, ja kluba vadībai var būt TIK liels pohuj, ka pēc 3x lielajām zaudējuma sērijām un pilnīgas izgāšanās sezonā var pateikt, ka redz šobrīd jau tirgū nekā īsti labāka par Ankipānu jau nav un neseko nekādi radikāli lēmumi, tad NU NAHUJ!!! Kāda līdzi jušana? Kāds atbalsts? Juri, ej na***! Tev stojaks no vārdiem "Ankipāna sistēmas"? Da mans 9gadīgais bērns droši vien varētu labāku vairākumu sazīmēt.

Es kā ar hokeju nesaistīts cilvēks varētu nākošsezon trenēt RD. Ticiet man - sūdīgāk nebūs. Vienu varu garantēt, ka vairākumu vismaz censtos izspēlēt nevis bombardēt no perimetra visas sezonas garumā, bet Jurim jau cepī Ģirts un, ja jau hokeja aprindās neesot labāka darbu darītāja par Ankipānu, tad ko es te vēl kunkstu. Labākajā gadījumā varu braukt uz Jēkabpili novākt un uz dīķa ledus trenēt vietējos puikas. 

Esmu pārliecināts, ka 70% aktīvāko dīvāna ekspertu spētu taktiski labāk sagatavot RD komandu kā vidēji šajā sezonā paveikto.

Un šeit jau arī ir tas pats skumjākais, ka RD vadība un treneri tagad medijos visas neveiksmes noveļ uz sastāva problēmām un traumām, bet bļeģ pats Ankipāns visu šito huiņu jau ir sastrādājis kā ģenerālmenedžeris. Juris sola mums te nākošgad Rīgu pārvērst par KHL centru . Ar ko? Ar Ankipāna burvestībām? 

Kādēļ es tik ļoti heitoju? Jo visas sezonas garumā nebija nevienas taktiski unikālas spēles. Visu laiku vieni un tie paši taktiskie risinājumi gan ripas kontrolei, gan ieiešanai pretinieku zonā, gan vairākuma izspēlei. Nedaudz atgādina kad es bērnībā gāju šahu mācīties un tur bija tie lauciņi jau ar variantiem, kuri bija jāizspēlē. Tikai šajā gadījumā šie lauciņi bija kādi 3. Tas ir treneris? Tā ir normāla vadība? Normālā EU un NHL klubā jau pēc pirmā 10x zaudējumu sērijas treneris tiktu mainīts, ja nu vienīgi ir kāds ūber attīstības plāns un zaudējošajā sastāvā ir tiešām daudz jaunu spēlētāju. Tā jau par to klaunu duetu (J un Ģ) varētu vēl un vēl izteikties, bet vēl jau jāatlicina kāds vārds spēlētājiem...

 

Paldies par spēlēm RD galvenā darba darītājiem! Jūs jau neesat vainīgi, ka lohi jums rīkojumus dod. Lai sportiskā karjera izdodās!

 

Ardievu Rīgas Dinamo! 

Nevajag piepi*ties manai gramatikai. Tā ir kā visi apkārtējie cilvēki - neviens nav ideāls!

Komentāri 0

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties/reģistrēties