% Bauska: Rīgas iela - izklaides iestāžu lāsts?!?

Bauska Montana powa!

Bauska: Rīgas iela - izklaides iestāžu lāsts?!?

Ok ok ok... Noteikti gandrīz katrs sevi cienošs vīriešu kārtas pārstāvis no Bauskas tagad ar putām uz lūpām pretosies virsrakstiem par lāstiem un visām citām huiņām, kuras notiek brīvdienu vakaros izklaižu vietu apkārtnē (cik nu viņu vispār Bauskā ir...) un apgalvos - tak izsenis Bausku uzskata par kaušļu pilsētu, ko apstiprina visiem zināmais vecu vecais teiciens:"Par laimīgu lai sevi sauc, kas brauc no Bauskas nepiekauts..." Tā teikt, pildam mūsu sūtību godam. No worries! Kaušļu statusu netaisos jums vārdiski atņemt. Vispār nevienam neko netaisos pārmest, bet gan nedaudz izklāstīt savu redzējumu nesenajā incidentā un varbūt kāda, vajadzīgajā postenī sēdoša un acīga persona, saskatīs risinājumu šajā savārstījumā. 

 

Uzreiz varu teikt, ka Bauskā esmu nodzīvojis apm. no 4 līdz 22 gadu vecumam un noteikti ir daudz dažādu raibu notikumu atmiņā un šāds te pavērsiens - jaunas izklaides vietas atvēršanas svētku vakarā... Nu es būšu lohs, ja teikšu, ka neparedzēju pie sevis šādu iznākumu dienā, kad uzzināju par šīs leģendārās izklaides vietas augšāmcelšanos. 

Viena no versijām - Rīgas ielai ir čavu lāsts. Šobrīd neņemšos apgalvot, bet senākos laikos Rīgas ielu masveidā apdzīvoja čigāni un, kā ir dzirdēts nostāstos, tad viņi esot mācīti lieki apkārt pa vakariem nevazāties. Domājat ar grāmatām mācīja? ? Nu tā ir tikai viena no versijām, ka tā vēlme kādu atpizģīt uz Rīgas ielas tiek nodota paaudzēm jau gēnu līmenī. 

Nopietnāk runājot, nākas vien atzīt, ka vairāk vai mazāk vainīga ir pašvaldība un attiecīgās iestādes. Jūs jautāsiet kādēļ? Tādēļ, ka pašvaldībai ir galīgi pohuj kas notiek naktī. Nezinu kā ir šobrīd, bet vismaz no Bumeranga laika līdz Easy bāra slēgšanai pašvaldības policija bija maigi sakot rēcīga. ? Valsts policijas darbības nekārtībās bija apmēram šādas - piebraucam, nostājamies pa gabalu un uzbļaujam:" Robi, tak nomierinies!"

Robi, es ceru, ka šajā reizē Tu nebiji iesaistīts. ? Un kā lai pie šāda pohujisma un visatļautības neiesakņotos šī te apmātība, pālī esot, ka pa katru varu jāizdauza kādam  īblis...?

Noteikti gribētu nostāties bāra pusē un uzskatu, ka šīs iestādes apsargiem nebija ne pamatojuma, ne tiesību iejaukties konfliktā. Vispār 4 apsargi klubā jau ir patīkams pārsteigums un liecina par nodomu nopietnumu šajā biznesā un īpaši šajā leģendārajā vietā. Atbildību jāuzņemas būtu pašvaldībai un valsts policijai. VP būtu daudz stingrāk jāvēršas pret šādiem huligāniem. Uztaisot kādu parauglietu par smago huligānismu ar reālām sekām un pašvaldībai to vajadzētu veicināt. Es saprotu, ka mentiem labpatiktos trīt dirsu siltā dežūrdaļā, bet šis te scenārijs viņiem bija jāparedz un BIJA visu laiku tur jāpatrulē, jau laicīgi jālikvidē visi sadrūzmējumi, nevis jāpulē rūķi pretī autenei. Šobrīd jau lielākajai daļai droši vien ir tas fīlings - again tas pats, bet, ja varasiestādēm būtu bijušas kaut kripatiņas smadzeņu, visu varēja pavērst pavisam savādāk. Atlika visus nekārtības cēlājus operatīvi nolikt pie vietas un tas:

1.Radītu pozitīvu iespaidu par varas struktūrām.

2.Radītu lielāku drošības sajūtu pilsētā.

3.Palīdzētu attīstīt izklaides vietu, kuru Bauskā katastrofāli trūkst.

Šie ir tikai galvenie ieguvumi, ja cilvēkiem pietiktu smadzeņu bet nu Bauskas vadībai laikam domāšana nav stiprā puse. Smadzen vaig? ?

 

Godīgi, žēl šīs iestādes saimniekus... Vienu no censoņiem - Kristapu pazīstu personīgi jau ļoti ilgu laiku un ticu, ka tā doma bija un ir maksimāli laba, bet dotajā situācijā neko labu nesaskatu. Principā viņi, tāpat kā iepriekšējie bāru saimnieki ir situācijas ķīlnieki. 

Varu vienīgi novēlēt izturību turpmākajā darbībā un arī aicināt ikvienu atbalstīt cilvēkus lietā, kurā ir ieguldījuši tik daudz no sevis, lai citiem būtu labi. Un protams dod dievs Bauskas vadībai smadzenes ?

 

Tiekās pēc nākošā ČP! 

Nevajag piepi*ties manai gramatikai. Tā ir kā visi apkārtējie cilvēki - neviens nav ideāls!

Komentāri 2

Aleksandrs

2020-03-09 14:12:29

Priekš kam tu raksti šitos blogus jefiņ neviens viņus nelasa tik un tā. Pat savai sievai jau esi apnicis jau...

Heiteris

2020-03-10 16:10:12

Bet Tu tak pajoli izlasīji un pat piereģistrējies, lai nokomentētu... ???

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties/reģistrēties