% Reāli zaje*aļi visi šitie twitter pārgudreļi.

Twitteristi bļ*...

Reāli zaje*aļi visi šitie twitter pārgudreļi.

Pirmkārt es zinu, ka facebook bija pools ar jautājumu par nākamo postu un tajā ķipa uzvarēja posts no manis par frizieru prikoliem, bet nu es taču esmu heiteris un tādēļ arī savā ziņā pohujists un nekādi pooli man neliks rakstīt pēc pasūtījuma... 

Un otrkārt pēdējā laikā twitteris (turpmāk TW) mani ir tik ļoti piebesījis, ka nu vnk nevarēju atturēties neieheitot.

Vispār jau es personīgi pats arī esmu tur reģistrēts un retu reizi tur iemetu aci. Galu galā kāda populāra pasākuma laikā var normālu heitu palasīt un ir arī tiešām rēcīgi cilvēki tur, kuru domu graudus varētu apkopot kādā grāmatā kā latvju dainas. Tomēr, diemžēl TW mani sāk arī apbēdināt... Es saprotu, ka (nezinu cik sen) tā ir baigā fīča automātiski ieteikt kkādus random rakstus, lai veicinātu mazāk populārākos čivinātājus vai arī hvz kāda tā doma tur īsti ir, bet man zajeb*la katru rītu lasīt ieteiktajos rakstos kkādu nedataisīto mammīšu tvītus. Nu goda vārds! 

Foto: skrīns no @pokkers

Riktīgi zbis ir tēlot omi 28 gados... Apgaismojiet mani - tagad tas ir modē? Vai arī - 

Foto: skrīns no @pokkers

Wow!!! Tu esi inteliģences paraugs. New York Times - man pat būtu bail Tevi uzrunāt... Droši vien ar savu runas veidu es šo te personu iztēlē būtu kā meksikānis, kurš ar 30kg gandžas mugursomu lavītos gar ASV robežu lai tiktu pāri.

Nu un šis mani vienkārši apsēdināja - 

Foto: skrīns no @pokkers

Tipa nebija ko ierakstīt, bet gribu būt nereālā meiča TW? Pati saprati ko uzrakstīji? 

 

Viss jau ir ok un arī katram sociālajam tīklam ir savi mērķi un ideja, bet žēl, ka izpildījums šajā platformā ir gaužām bēdīgs. TW es piereģistrējos kkad sen, kad viņš tieši sāka kļūt populārs un ilgu laiku konts netika aiztikts, bet sakarā ar to, ka šī te konta eksistence sāka kļūt par nepieciešamību manā profesionālajā darbībā, tad nu tagad nākas paciest visu šito huiņu. Varētu TW pielīdzināt Rīgas centrāltirgum - visi piedāvā, bet pa lielam pilnīga huiņa ir it visā. Nu un saldajam ēdienam -  

Foto: skrīns no @pokkers

 

Tev nav tā kā nedaudz atkarība no i-neta? Droši vien beigās pazīmējies kādam par to cik laikus dabūji!?

 

TW laikam šobrīd ir pārvērties par kompleksu nomocītu cilvēku pašapziņas celšanas platformu... Es protams to nesaku par visiem, kuri lieto TW, jo ir ļoti daudz noderīgu tvītu, bet protams ne no LV auditorijas... :/ Teksti jēli un tukši, bet pasniegt cenšas kā pildītus, krāsnī ceptus cūkgaļas veltnīšus. Jūs - problēmu un pašapziņas nomocītās vecenes: ?

Nevajag piepi*ties manai gramatikai. Tā ir kā visi apkārtējie cilvēki - neviens nav ideāls!

Komentāri 0

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties/reģistrēties