% Slepenās žurku laboratorijas Rīgas centrā.

Ušakova akas

Slepenās žurku laboratorijas Rīgas centrā.

Lai apskatītu kādu būvniecības šedevru nav jāmēro ntie tūkstoši kilometru uz tālām zemēm, bet gan pietiek iekāpt personīgajā auto vai arī kādā no Rīgas sabiedriskajiem transportiem, kuri dodas Dailes teātra virzienā un būs iespēja aplūkot "IZCILU" ceļu būves un komunikāciju projekta šedevru. Lai arī šis jau ir vecs Rīgas "veiksmes stāsts", mani nepārtraukti, braucot garām šiem ģeniālajiem risinājumiem, ir vajājusi doma - nu tak jāuztaisa kāds posts >:D

Teikšu godīgi, es neizsakāmi vēlētos satikt projekta autoru un uzprasīt ko viņš ir pīpējis, to visu plānojot... Es saprotu, ka lielās pilsētās ir daudz komunikāciju, bet šitādu brīnumu esmu redzējis tikai 2 vietās - Rīga, Brīvības iela (turpmāk attēlā) 

Brīvības iela pretī Dailes teātrim

Un Stabu ielā (galvenais attēls).

 

Tur ir kāda apslēpta žurku laboratorija apakšā?  Pats interesantākais ir tas, ka nevienu īsti tas nav mulsinājis ne ikdienā, ne arī kad šīs pārbūvētās ielas ir pieņemtas pēc remontdarbu veikšanas. Un droši vien šeit būtu lieki lielīties ar attīstības līmeni pasaulē, ja jau, lai sakārtotu komunikācijas, uz 10 kvadrātmetriem nepieciešamas 10 akas ?

Gaidu ielu tikai no akām! 

 

Nevajag piepi*ties manai gramatikai. Tā ir kā visi apkārtējie cilvēki - neviens nav ideāls!

Komentāri 0

Lai komentētu, nepieciešams ielogoties/reģistrēties